Renginiai

2022-12-20

19:00

 

Vilniaus rotušė

 

15,00, 20,00, 25,00, 30,00

Moterys ir muzika su Marlene Dietrich (Prancūzija, Švedija)

Magdalēna Geka (smuikas, Prancūzija)
Iveta Cālite (fortepijonas, Švedija)

Visi žinome Bachą, Bethoveną, Mozartą, Puccini. O kas girdėjo Claros Schumann kūrybą? Ar Lili Boulanger? Ar Fanny Hensel Mendelsshon? Latvių kilmės menininkės smuikininkė Magdalēna Geka (Prancūzija) ir pianistė Iveta Cālite (Švedija) sukūrė išskirtinę programą tik iš moterų kurtų kompozicijų. Programa sulaukia aistringo publikos dėmesio Lietuvos, Latvijos ir kitose koncertų salėse.Claros Schumann, Maijos Einfelde, Lili Boulanger ir kitų kompozitorių kūriniai atskleidžia sudėtingą 19 amžiaus moterų gyvenimą, kai nors ir turėdamos talentą ir norą rašyti muziką, groti koncertuose, kviečiamos į didžiules pasaulio sales, moterys turėjo įveikti vyrų sukurtas tradicijas, išsikovoti laiko sau, kūrybai, galų gale turėjo pačios pradėti pasitikėti savimi kaip kūrėjomis.

 

Muzikės atlieka latvių kompozitorės Maijos Einfelde kūrinius, jų šios kompizitorės CD įrašas buvo įvertintas prestižinio Vokietijos Opus Klassik:

Maija Einfelde: Violin Sonatas / Magdalēna Geka & Iveta Cālīte – YouTube

2022-10-22 (šeštadienis)

18:00

 

Renavo dvaro sodyba, MAŽEIKIŲ R.

 

15,00

AUSTĖJA LUKAITĖ duo: populiari klasika, Edith Piaf / Renavo dvaro sodyba

Austėja Lukaitė, sopranas, Gražina Zalatorienė, fortepijonas

Jei maištingoji Edith Piaf gyventų mūsų laikais, ji Austėją Lukaitę pristatytų taip: „Jauna graži rožė, skaidriu ir stipriu balsu dovanojanti klausytojams muzikos palaimą.  Ji yra magnetas. Visai kaip aš, tik aš nesu tokia graži.“

Programoje

Moterų duo vakaras sudėliotas iš Lietuvos kūrėjų Z. Bružaitės, G. Savinienės, M. Petrausko, G. Kuprevičiaus dainų, taip pat iš kitų šalių kūrinių. Rengėjai ragina patenkinti smalsumą ir apsilankyti – juk įdomu, kokia naujos kartos solistė Austėja yra Carmen ar Edita Piaf.

Austėja kartu Gražina įrašė puikią žinomą Gintarės Jautakaitės dainą “Viešpaties lelija”, o “Adlife Creator studio” sukūrė prizų vertą video pristatymą, čia – ir graži Lietuva, Krekenavos bažnyčia, ir gražuolė švelniabalsė Austėja:

https://www.youtube.com/watch?v=TmGazQysGgw

2022-10-21

18:00

 

Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus, KAUNAS

 

15,00

AUSTĖJA LUKAITĖ duo: populiari klasika, Edith Piaf / Kaunas

Austėja Lukaitė, sopranas, Gražina Zalatorienė, fortepijonas

Jei maištingoji Edith Piaf gyventų, ji Austėją Lukaitę pristatytų taip: „Jauna graži rožė, skaidriu ir stipriu balsu dovanojanti klausytojams muzikos palaimą.  Ji yra magnetas. Visai kaip aš, tik aš nebuvau tokia graži.“

Programoje

Moterų duo vakaras sudėliotas iš Lietuvos kūrėjų Z. Bružaitės, G. Savinienės, M. Petrausko, G. Kuprevičiaus dainų, taip pat iš kitų šalių kūrinių. Rengėjai ragina patenkinti smalsumą ir apsilankyti – juk įdomu, kokia naujos kartos solistė Austėja yra Carmen ar Edita Piaf.

Pažiūrėk, kaip Austėja įkūnijo 20 a. populiarią Lietuvos estrados dainininkę Danutę Neimontaitę:

https://www.youtube.com/watch?v=TmGazQysGgw

2022-04-08

18:00

 

Klaipėdos koncertų salė

 

11,40 – 20.00

Du didieji Andrea (Latvija, Italija)

Andrejs Osokins (pianistas), Donato Ravini (tenoras), Andrea Bocelli daina

Programoje

Frédéric Chopin kūriniai: Polonezas op. 26 No 1, C sharp minor, Du noktiurnai op.9, N.1 ir N.2, Fantazijos – impromptu op. 66, Mazurka N.3 op 59, Valsas op. 34 N.2 A minor, Polonezas flat major op. 53 (herojiškas) ir  vokaliniai italų klasikos kūriniai: Malia (Francesco Paolo Tosti, Rocco Emanuele Pagliara), L’ultimo bacio – Paskutinis bučinys (Francesco Paolo Tosti, Emilio Praga); Parla più piano – Kalbėk tyliau (Nino Rota, Larry Kusik), Occhi di fata – Fėjos akys (Luigi Denza, Tremacoldo), Musica proibita – Uždrausta muzika (Stanislao Gastaldon), Serenata (Pietro Mascagni, Lorenzo Stecchetti), Chitarra romana – Romėniška gitara (Eldo Di Lazzaro, Bruno Cherubini)

2022-04-05

18:30

 

Kauno valstybinė filharmonija

 

13,00 – 20.00

Du didieji Andrea (Latvija, Italija)

Andrejs Osokins (pianistas), Donato Ravini (tenoras), Andrea Bocelli daina

Programoje

Frédéric Chopin kūriniai:Polonezas op. 26 No 1, C sharp minor, Du noktiurnai op.9, N.1 ir N.2, Fantazijos – impromptu op. 66, Mazurka N.3 op 59, Valsas op. 34 N.2 A minor, Polonezas flat major op. 53 (herojiškas) ir  vokaliniai italų klasikos kūriniai: Malia (Francesco Paolo Tosti, Rocco Emanuele Pagliara), L’ultimo bacio – Paskutinis bučinys (Francesco Paolo Tosti, Emilio Praga); Parla più piano – Kalbėk tyliau (Nino Rota, Larry Kusik), Occhi di fata – Pasakos akys (Luigi Denza, Tremacoldo), Musica proibita – Uždrausta muzika (Stanislao Gastaldon), Serenata (Pietro Mascagni, Lorenzo Stecchetti), Chitarra romana – Romėniška gitara (Eldo Di Lazzaro, Bruno Cherubini)

2022-03-05

19:00

 

Palangos kurhauzas (PALANGA)

 

13,00 – 15.00

Koncertas “Tarp rytų ir vakarų”: bosas Tadas Girininkas (Lietuva)

Tadas Girininkas (bosas, Lietuva),  pianistė Olga Eleonora Taškinaitė, vakaro vedėjas muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Skambės P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo, A. Rubinšteino, D. Kabalevskio ir kitų rusų kompozitorių žinomi romansai, fragmentai iš G. F. Handel, G. Rossini, Ch. Gounod operų, R. Quilter bei Frank Sinatros repertuaro dainos.

2022-03-04

18:00

 

Renavo dvaro sodyba (Mažeikių r.)

 

15,00

Tadas Girininkas, Donato Ravini, Frank Sinatra (Lietuva, Italija)

Solistai: Tadas Girininkas (bosas, Lietuva),  Donato Ravini (tenoras, Italija), Pianistė Olga Eleonora Taškinaitė, vakaro vedėja-skaitovė Vigailė Karpavičiūtė. Programoje – G. F. Handel, G. Rossini, W.A. Mozart, Ch. Gounod, G. Puccini operų arijos, R. Quilter ir Frank Sinatros repertuaro dainas, F.P.Tosti, M. Grever, Di Lazzaro italų klasikos kūriniai.

2021-12-14

19:00

 

Vilniaus rotušė VILNIUS

 

15,00

Puikios muzikos koncertas “Keliaujant per pasaulį” (Italija, Lietuva)

Solistai: tenoras Donato Ravini, sopranas Aistė Širvinskaitė-Ruškienė ir berniukų ir jaunuolių choras “Ąžuoliukas”.  Pianistė Rūta Blaškytė, vakaro vedėja Vigailė Karpavičiūtė. Programoje – muzikinė kelionė nuo Lietuvos, Amerikos, per Europą iki Rusijos  su J. Širvinsko, J. Kern, N. Rota, Albeniz, A. Lara, C.Debussy, S. Rachmaninov, G. Verdi kūriniais. Koncerte nuskambės pasaulio tenoro Andrea Bocelli ir jo scenos draugės S. Brightman specialiai jiems sukurta Canto della terra (Žemės daina), pritariant “Ąžuoliuko” chorui.

 

2021-09-30

18:30

 

Kauno kultūros centras KAUNAS

 

13,90 – 31,90

Esamasis laikas. Šiuolaikinės muzikos ir šokio koliažas

Klaipėdos kamerinio teatro (meno vadovas ir violončelės solistas Mindaugas Bačkus) ir Šeiko šokio teatro pasirodymas

 

Programoje – lietuvių kompozitorių Ramintos Šerkšnytės, Žibuoklės Martinaitytės, Justinos Repečkaitės, Loretos Narvilaitės ir Vidmanto Bartulio kūriniai. Pagal juos šokio miniatiūras sukūrė choreografai Lora Juodkaitė, Oksana Griaznova, Aira Naginevičiūtė, Aušra Krasauskaitė ir Lukas Karvelis.

2020-10-13

19:00

 

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus VILNIUS

 

15,00

Klasikiniai romansai ir dainos

Tenoras ir meno vadovas Donato Ravini (Italija), prodiuserė ir vedėja Vigailė Karpavičiūtė, sopranas Aistė Pilibavičiūtė ir pianistas Aleksandras Vizbaras.

Programos pirmojoje dalyje draugauja italų ir lietuvių kompozitoriai, antrojoje – italų ir ispanų kūrėjai. Albeniz, Tosti, Granados, Bovio, Di Capua, Leoncavallo, Lorca, Vilkončiaus, Gruodžio ir kitų autorių kūriniai.

2020-10-09

18:00

 

Molėtų kultūros centras MOLĖTAI

 

0,00

Klasikiniai romansai ir dainos*Molėtai

Atnaujintoje Molėtų kultūros centro salėje pristatome klasikos koncertą, kuris šios vasaros turo metu publiką nuvedė iki ekstazės.

Tenoras ir meno vadovas Donato Ravini iš Italijos, prodiuserė ir vedėja Vigailė Karpavičiūtė ir pianistas Aleksandras Vizbaras.

Programą sudaro dvi dalys – pirmojoje draugauja italų ir lietuvių kompozitoriai, antrojoje – italų ir ispanų kūrėjai. Albeniz, Tosti, Granados, Bovio, Di Capua, Leoncavallo, Lorca, Vilkončiaus, Gruodžio ir kitų nemirtingų autorių kūriniai.
Koncertas nemokamas. Bilietus galite rezervuoti telefonu 8 615 89669.

2020-08-07

19:00

 

Renavo dvaro terasa* RENAVO DVARAS, MAŽEIKIŲ RAJ.

 

7.00

Vasaros koncertas dvare. Italų, ispanų klasikinės dainos ir romansai

Tarptautinė artistų trupė yra solistai Aistė Širvinskaitė-Ruškienė ir Donato Ravini (Italija), pianistė Rūta Blaškytė ir prodiuserė, vedėja Vigailė Karpavičiūtė, jie paruošė klasikinę programą. Gerbdamas rafinuotą Žemaitijos publikos muzikinį skonį, renginio meno vadovas Donato Ravini pasirūpino programos koncepcija – kruopščiai atrinkti kūriniai, papildanti informacija, skaitomos eilės ir mintys apie meilę.

2020-08-04

19:00

 

Palangos gintaro muziejaus terasa* PALANGA

 

15.00

Vasaros koncertas su Donato Ravini. Italų, ispanų klasikinės dainos ir romansai

 

Kūrėjai: meno vadovas ir tenoras Donato Ravini, vedėja ir prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė, sopranas Aistė Ruškienė, pianistė Rūta Blaškytė.

Albeniz, Tosti, Granados, Nino Rota, Iradier, La Calle ir kitų nemirtingų autorių kūriniai. Koncerte skambės Dostojevskio, Tolstojaus bei kitų pasaulio šviesuolių mintys apie meilę.

Nuostabioje gamtos apsuptyje Palangos gintaro muziejaus terasoje švelniai, stipriai ir džiaugsmingai liesis klasikinės muzikos garsai.

 

 

2020-08-01

19:00

 

Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia * NIDA

 

15.00

Neapolietiškai andalūziška * Klasikinė programa * iš ugnies

 

Kūrėjai: meno vadovas ir tenoras Donato Ravini, vedėja ir prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė, pianistė Rūta Blaškytė.

Klasikinė programa iš „ugnies“, sukurta Donato Ravini, pirmą kartą pristatyta Romoje 2018 m., Lietuvos gerbėjai su ja taip pat turėjo progos susipažinti pernai metais.

De Falla, Tosti,  Albéniz,  Costa, Di Capua, Di Giacomo, Bovio, Lorca ir kitų autorių kūriniai.

2019-12-20

 

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus VILNIUS

 

10,00

Šventinis koncertas MES DU ir pianistas

 

Solistai: Tomas Pavilionis, Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė, Justas Čeponis, fortepijonas

Jausmingas, šiltas ir sielų giminyste išsiskiriantis koncertas. Programoje – pasaulio klasika, duetai, pianisto atliekami kūriniai.

 

 

  2019-09-22

 

Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, MOLĖTAI

 

00,00

XVIII sakralinės muzikos festivalis “Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis”

 

Širdies ritmu. Dovilė Kazonaitė, sopranas & Tadas Motiečius, akordeonas.

Bizet, Debussy, Grieg, Kuprevičius

2019-10-19

 

Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia, KLAIPĖDA

 

8,00

Baroko metamorfozės

 

Aistė Širvinskaitė, sopranas, Rūta Blaškytė, fortepijonas, Miglė Dikšaitienė, smuikas

Bach, Bononcini, Cesti, Durante, Gasparini, Gerschwin, Handel, Ravelis, Purcell

2019-11-05

 

Mažeikių kultūros centras, MAŽEIKIAI

 

10,00

Operos fiesta

Arijos ir duetai iš operų bei operečių, neapolietiškos dainos

 

Tomas Pavilionis, tenoras, Aistė Pilibavičiūtė, sopranas & Archi Quartett su kontrabosu Donatu Butkevičiumi

Denza, Mascagni, Mozart, Lehar, Offenbach, Puccini, Strauss, Verdi