Aistė Pilibavičūtė, sopranas

Aistė Pilibavičūtė
sopranas

 

2018 m. Operos viltis. Viena perspektyviausių mūsų šalies jaunųjų operos solisčių-sopranų. Naujausi Aistės pagrindiniai vaidmenys Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre – Džiuljeta V.Bellini belcanto operoje „Montekiai ir Kapulečiai“ , Ilja W. A. Mozart operoje “Idomenėjas”, Siuzana W. A. Mozart operoje “Figaro vedybos”. Solistė taip pat dalyvauja „Vilniaus City Opera“ spektakliuose, dainavo pagrindines partijas šios trupės statytose operose G. Puccini “Bohema” ir R. Leoncavallo “Pajacai”.

Aistė ne kartą sulaukė pripažinimo ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu – 2013 m., dar būdama studentė, ji pateko tarp 19 geriausių pasaulio dainininkų prestižiniame „Neue-Stimmen“ konkurse

Vokietijoje, diplomą ir publikos simpatijų prizą pelnė Antoníno Dvořáko dainavimo konkurse, Grand Prix jai atiteko konkurse-festivalyje „Le Strade d‘Europa“. Dainininkė taip pat dažnai koncertuoja visoje Lietuvoje su pianistais, instrumentiniais ansambliais ir orkestrais: šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru. Taip pat yra dainavusi Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Italijos, Danijos, Latvijos scenose.