Komanda

Vigailė Karpavičiūtė

Kompanijos įkūrėja ir direktorė, renginių prodiuserė, reklamos ir viešųjų ryšių ekspertė, vadybininkė ir koncertų vedėja

Turi literatūrinį ir kalbinį išsilavinimą Vilniaus universitete, taip pat rinkodaros ir projektų valdymo išsilavinimą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete,  žinias tobulino per įvairią tarptautinę daugiau nei 20 metų patirtį. Mėnesį stažavosi  Amerikoje reklamos ir viešųjų ryšių srityje, dešimtmetį dirbo farmacijos įmonėje, kur pasiekė reikšmingų pardavimo ir vadybos rezultatų.

Nuo 2015 m. dirba renginių kūrėja ir organizatore. Vadovės renginiai pelnė gausų gerbėjų pripažinimą, ja pasitiki aukščiausio lygio Lietuvs ir pasaulio artistai tokie kaip Violeta Urmana, Sisters on wire, Merūnas, Tomas Pavilionis, Sandra Janušaitė, Sarah Laulan ir Remy Poulakis, Voiceless, AyseDeniz Gokcin ir daugelis kitų. Vadovė užsitarnavo kompanijų mecenatų pasitikėjimą – Žemaitijos dvarų festivalį du metus rėmė ORLEN Lietuva, trejus metus – Plungės lagūna ir Plungės šaltis, Vakarų regiono žimiasklaidos atstovai Telšių žinios, Santarvė, Mažeikių aidas, Plungės laikraštis, radijo stotis Laluna, Vakarų ekspresas. Kompanija sėkmingai bendradarbiauja su Renavo dvaro sodyba, į renginius pritraukia svečius iš aplinkinių miestų ir net Klaipėdos.

Vigailė K. artistinių pagrindų mokėsi pas aktorių  Viktorą Valašiną ir teatro režisierių Gintarą Varną.

2017 m. įkūrė „Klasikos degustaciją“, kuriančią ir pristatančią publikai žavingus įvairaus žanro muzikos spektaklius, daug klasikos, išsiskiriančių charizmatiškų pasaulio muzikantų ir solistų.

Kamilyte Grazuolyte

Kamilė Marcinkevičiūtė

Renginių asistentė

 

Žavinga 19-metė Vigailės dukra Kamilė įsitraukia į koncertų svečių aptarnavimo veiklą vasaros laikotarpiais. Mergina drąsiai kviečia Palangos poilsiautojus į renginius, išmaniai pristatydama spektaklius bei įteikdama informacinę skrajutę. Kamilė taip pat atsakinga už bilietų pardavimą prieš koncertą, kur sužiba aistringos pardavėjos talentas. Jaunoji asistentė kūrybiškai užfiksuoja renginių akimirkas.

 

Kamilė laisvai kalba anglų ir italų kalbomis, čiauška ir prancūzų. Ji yra IT ir socialinių tinklų specialistė, sutvarko užstrigusius techninius klausimus.

 

Vilte mafija

Viltė Marcinkevičiūtė

Renginių asistentė, pardavimų vadybininkė

 

Jei Viltę reikėtų palyginti su kokiu nors žvėrimi, ją taikliai charakterizuotų jaunos plėšrios lūšiukės būdas. Siekdama tikslo panelė pasižymi neribota fantazija, viliojančio pasiūlymo išraitymu, vertingų kontaktų medžiokle. Lengvai pasileidžia į vasaros koncertų nuotykius. Dievina apsistoti 4 žvaigždučių viešbučiuose su baseinu ir gausiais pusryčiais, tuose pačiuose, kuriuose apsistoja ir artistai.

 

„Prieš pradėdama dirbti su koncerto medžiaga, susipažįstu su atlikėjais iš arčiau. Man svarbu, kad žmogus būtų savo srities profesionalas, bet dar svarbiau, kad jis būtų geras žmogus, gyvenantis visavertį gyvenimą ne vien dėl savęs. Su menininkais kiekvienam koncertui tampame komanda, todėl turiu jausti, kad žmogus nori būti
komandos dalimi”

 

– prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė

Oxiform

Dizainas

 

Dizainerė Dalia Jonkutė-Vileitienė iš prodiuserės Vigailės užuominų, nuotrupų ir svajonių sukuria koncertų reklaminius šedevrus. Bendradarbiavimas teikia kūrybinio džiugesio visiems ir visada, o gražiai pateikta koncertų informacija padeda privilioti klausytojus į renginius, paglosto širdį Mecenatams. Dalios dizaino sprendimai yra sudėtinė neatsiejama kūrinio “klasikinės muzikos šou” dalis.

 

https://www.oxiform.lt/