Apie mus

Mes kuriame ir pristatome publikai klasikinės muzikos koncertus.

 

Muzikos stebuklą įžiebia talentingi, kūrybingi, aistringi ir atsidavę muzikai bei menui atlikėjai iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, Italijos teatrų, JAV ir kitų šalių.

 

Savo koncertais skleidžiame grožį, suteikiame žmonėms džiaugsmo, pakylėjame iš kasdienybės duobių, maitiname jų sielas. “Žodžiais pasakome apie žmogiškus dalykus, muzika išreiškiame tai, ko niekas nežino ir negali apibrėžti… Muzika yra puikus idėjų laukas,” – sakė poetas, dramaturgas ir kompozitorius Federico Garcia Lorca.

Kartu su bendraminčiais einame iš tylos į muziką, iš chaoso į muziką, iš neišmanymo į muziką.

BENDRADARBIAVIMAS SU MECENATAIS*

Kviečiame bendradarbiauti verslo kompanijas ir suteikiame jiems daug viešumo Klasikos degustacija reklamos platformoje. Kiekvieną dieną jiems dėkojame.

 

*Mecenatas kilęs š asmens vardo Gaio Cilnio Mecenate, jis buvo garsus Romos kultūros rėmėjas, miręs 8 m. pr. m. e. Tarp jo globojamų menininkų buvo žymūs to laikotarpio rašytojai Virgilio ir Orazio. Jo vardas tapo bendriniu ir žymi asmenį ar kompaniją, materialiai remiančią kokią nors kultūrinę, meninę veiklą ar sritį. Nuo rėmėjo ar labdaros teikėjo mecenatas paprastai skiriasi tuo, kad finansuoja ne socialines ar biologines reikmes, bet meną ir kultūrą.