Raimonds Pauls, Laima Vaikule ir AirBaltic atrado gitaros virtuozo Marcis Auzins talentą

Raimonds Pauls, Laima Vaikule ir AirBaltic atrado gitaros virtuozo Marcis Auzins talentą

Gitaros virtuozas iš Latvijos surengs šventų Kalėdų koncertą Renavo dvare

Mārcis Auziņš, latvių gitaristas, kompozitorius, aranžuotojas ir grupės lyderis, savo šventinių koncertų kalendoriuje pasižymėjo Lietuvą. Gruodžio 16 d. muzikantas surengs pasirodymą Renavo dvaro sodybos koncertų salėje.

Baigęs Madonos vaikų muzikos mokyklos fortepijono klasę, muzikinę karjerą pradėjo kaip pianistas. Vis dėlto fortepijono klavišus jis greitai iškeitė į gitaros stygas: groti mokėsi Rygos muzikos mokykloje, akademijoje. Jau 2005 metais (vos 22 metų) buvo pastebėtas ir įvertintas 3-iąja vieta Baltijos šalių džiazo gitaristų konkurse “Sony Jazz stage 2005”. Pirmasis solinis albumas “Viens” pelnė Latvijos metų įrašo nominaciją, šio albumo pristatymui Marcis surengė 35 solinius koncertus, grodamas tiek savo kūrybos melodijas, tiek pasaulinius hitus. Kompozitorius parašė muziką spektakliams: Valmieros dramos kūriniui “Vidzmenieki”, multimedijos darbui “Kveldiegs”, dalyvavo televizijos projektuose kaip muzikos prodiuseris. 2018 metais įrašė antrąjį solinį albumą „Azrautība“ ir vėl neliko nepastenėtas – buvo nominuotas Latvijos metų muzikos įrašo apdovanojimui. Talentingas, originalus ir kūrybingas menininkas Latvijos nacionalinėms avialinijoms “AirBaltic” sukūrė muzikinį identitetą.

Mārcis Auziņš stovi tarp geriausių Latvijos gitaros ir apskritai muzikantų, yra mėgiamas publikos bei kolegų: bendradarbiauja su tokiais nacionaliniais ir Baltijos šalyse žymiais muzikos kūrėjais  kaip Raimonds Pauls, Laima Vaikule, nacionaliniu simfoniniu orkestru ir daugeliu kitų.

Organizatoriai “Klasikos degustacija” ir Renavo dvaras yra nepaprastai laimingi,  kad šis didis gitaros virtuozas sutiko atvykti į Lietuvą ir surengti koncertą. Išskirtinis, šventų Kalėdų žvakių šviesos apgaubtas pasirodymas vyks Renavo dvaro sodybos koncertų salėje.

Koncerto rėmėjai Marmo Arc, Jubana. Renginys dviejų dalių su pertrauka. Bilietus galite įsigyti internetu ar rezervuoti telefonu 8615 46031.  Gitaros virtuozo Mārcis Auziņš Kalėdų koncertas (Latvija) | tickets.paysera.com