Rūta Ščiogolevaitė ir jos NAUJA DIENA

Rūta Ščiogolevaitė ir jos NAUJA DIENA

Viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų ir dainų kūrėjų šiais metais išleido naują dainą “Nauja diena”, kuri tarsi saulės spindulys įsiveržė į žmonių gyvenimus, neramią šiandieną, muzikos stotis. Įvertinkite! Žodžiai ir muzika – RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ.
https://www.youtube.com/watch?v=KAmKN87AwOA

 

Ši efektinga atlikėja rugpjūčio 12 d. 19 val. koncertuos Renavo dvaro sodybos terassoje. Būkite festivalio rėmėjais – bilietus įsigykite pirmieji su 20 proc. nuolaida. Nuolaidos laukelyje rašykite RĖMĖJAS. Ačiū!

 

Rūta dalyvavo daugelyje įvairiausių TV šou, muzikinių projektų. Jos naujausiame vaizdo klipe mes matome švelnią, moterišką, nežemiško grožio moterį, naujausią vaizdo klipą kūrė kompanija Elitaz.

 

“Į dainas aš sudedu man reikalingus ždožius, padrąsinančius, stumiančius eiti pirmyn ir suteikiančius vilties. Tiek moterys, tiek vyrai atsiduria sudėtingose gyvenimo situacijose, o jose labai gelsbti švelnumas sau. Šia “Nauja diena” apkabinu save ir kiekvieną,” – naują kūrinį pristtato scenos karalienė.

 

Ščiogolevaitė gali didžiuotis net keturiais soliniais albumais, o pirmąjį, pavadinimu „Kelionė tolyn”, išleido būdama vos 17 metų. Rūtos dainas transliuoja nacionalinės radijo stotys. 2007 metais jos „Paskutinis šokis” tapo hitu ir buvo paskelbtas Lietuvos radijo Metų daina. Dainininkės talentas sulaukė pripažinimo ir svetur. Ji tapo tarptautinių konkursų laureate: 2002 metais konkurse „Fizz Superstar” užėmė antrąją vietą, o 2003 metais konkurse „New Wave” Jūrmaloje buvo apdovanota specialiuoju simpatijų prizu. 2007 metais R. Ščiogolevaitė su kūriniu „Paskutinis šokis” atstovavo Lietuvai tarptautiniame konkurse „Eurodance 2007″. Žymiojo festivalio „Slavianskij bazar” konkurse „Estrados daina 2011″ užėmė antrąją vietą.

 

ŽEMAITIJOS DVARŲ MUZIKOS FESTIVALIS pristato savo antrąjį leidimą. Jo scenoje bus pažadintas laisvės jausmas iš didžiųjų meno ir muzikos šedevrų bei nesenstančių jų autorių, tokių kaip G. Verdi, G. Puccini, Clara Schumann, Lili Boulanger, Maija Einfelde, Marlene Dietrich ir kitų autorių kūrinių. Šiandien labiau nei bet kada reikia patvirtinti ir sustiprinti pagrindines mūsų demokratinių visuomenių vertybes, nes šiandien jas kvestionuoja autokratinės ir diktatoriškos visuomenės, manančios, kad jos valdo žmoniją ir pasaulį melu, smurtu, ginklais, bombomis, nelygybe ir prievarta. Šiems planetos priešams mūsų Vakarų civilizacija, didžiosios senovės Graikijos civilizacijos dukra ir taip pat prakilnaus klasikinio grožio motina, priešpastato: laisvę, demokratiją (kuri suprantama kaip žmonių valdžia teisinėje valstybėje), tiesą, meilę, grožį ir kitas susijusias vertybes.

Festivalio rėmėjai:
Plungės lagūna
Plungės šaltis
Oginski hotel ir Flow restoranas Plungėje
Promona

 

Informaciniai partneriai:
Santarvė
Plungės laikraštis
Telšių žinios

 

Bilietai čia: Rūta Ščiogolevaitė – NAUJA DIENA. Festivalis | tickets.paysera.com