Pramonės indėlis į kultūrą

Pramonės indėlis į kultūrą

Vienintelė starterių gamintoja Baltijos šalyse, inovacijų diegėja, pirmaujanti atsarginių dalių žemės ūkio technikai tiekėja Lietuvoje kompanija “Jubana” jau trečius metus yra mūsų veiklos rėmėja. Prisidėdami prie krašte vykstančių renginių bendrovė rodo teigiamą pavyzdį savo darbuotojams, partneriams, klientams. Italijos klasikinės muzikos industrijos atstovai yra paskaičiavę, kad opera, klasikinė muzika negali išgyventi be finansavimo, kurį skiria verslas, ir tai turi sudaryti apie 30% visų įplaukų, kiti 30% turi būti iš Valstybės biudžeto, o likę 40% – iš publikos.

„Mažeikiai nuo seno buvo vienas iš pramonės centrų vakarų Lietuvoje. Panaudojus tuo metu veikusios Elektrotechnikos gamyklos idėjas, patirtį ir nukreipus elektros variklių gamybą nauja linkme, subūrus aukštos kvalifikacijos kolektyvą, tapo įmanoma sukurti naują šiuolaikišką starterių ir generatorių gamybos įmonę”, – teigia įmonės įkūrėjas, generalinis direktorius Julius Banys.

Mums, kūrėjams ir muzikos renginių organizatoriams, UAB “Jubana”  yra puikus pavyzdys – kaip reikia augti, plėstis, tapti globaliais: ji turi atstovybes Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Azerbaidžane, Kazachstane, Moldovoje, Bulgarijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Čilėje, Kolumbijoje ir kitose šalyse.

 

Yra kur pasitempti, Klasikos degustacija!

 

Daugiau apie UAB “Jubana”: https://jubana.com/