Ar Rietave yra marios?

Ar Rietave yra marios?

Festivalio kūrybinė komanda intensyviai ruošiasi Žemaitijos dvarų muzikos festivaliui.  Projekto vadovė Vigailė vyksta į būsimų renginių vietas – Palangą, Plungę, Renavą, planuoja svečiams vietas (kad būtų išlaikyti tarpai ir kad tilptų visi norintys), bendrauja su rėmėjais, meno vadovas Donato rašo pristatymus, dizainerė Dalia rengia brošiūrą ir kitą reklamą, artistų koordinatorė Rūta derina detales su artistais.

Festivalis vyks trijuose Vakarų Lietuvo dvaruose, vietose, kurios anksčiau priklausė turtingiems ir kilmingiems vyrams ir moterims. Turtingiems ne tik materialiais turtais, bet ir vertybėmis.  Bendraudama su vietos verslininkais, partneriais Vigailė gavo didelį palaikymą, šiltą žodį, būdama Žemaitijoje ji jautė gerą įkvepiančią energiją. Paaiškėjo priežastis – pasirodo moters močiutė Petronėlė yra tikra žemaitė iš Plungės!

Pažintis su rėmėjais ir mecenatais prasideda dar telefoninio pokalbio metu. Vadovė iš savo patirties žino, kad jei kalbinamo žmogaus balsas plaukia iš širdies, bendrą kalbą ras.  Tokius ji sutiko Rietave – kompanijos UAB “Plungės lagūna” vadovai Darius ir Mindaugas Bieliauskai atstovauja vieną didžiausių statybos bendrovių regione, patys yra novatoriški ir bendruomeniški lyderiai. Apskritai, visi Plungės verslo atstovai rado laiko išklausyti, pasidomėti, patarti ir susitarti.

Šis straipsnis skirtas pagerbti ir padėkoti gerbiamiems Dariui ir Mindaugui Bieliauskams. Užkrečiančios jų šypsenos, puikūs ir vertingi verslininkų patarimai, kaip geriau susitarti, organizuoti ir planuoti festivalį ne vieneriems metams, nuteikia sėkmei ir padeda drąsiai žengti pasirinktu keliu!

“Po tokių susitikimų suprantu, kaip esame sujungti vienas su kitu ir kaip bendradarbiavimas, konkreti pagalba, ir net vienas žodis gali įkvėpti kurti gražius dalykus arba atvirkščiai – sunaikinti geras iniciatyvas, pasiduoti”, – sako Vigailė.

“Plungės lagūna” – viena inovatyviausių kompanijų Lietuvoje. 2019 metais ji sukūrė aktyvaus poilsio ir pramogų zoną Oginskio parko teritorijoje. Lagūna iš italų kalbos reiškia marios. Tai geros marios tame Rietave!

UAB „Plungės lagūna“ atlieka bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, kelių bei gatvių tiesimo darbus, stato ir montuoja buitinių nuotekų valymo įrenginius, vykdo šilumos tinklų rekonstrukcijos ir statybos darbus, tvarko viešąsias erdves, kultūros ir istorijos paveldo objektus, taip pat teikia buitinių atliekų sąvartynų statybos ir sutvarkymo paslaugas.

Bendrovė yra Lietuvos statybininkų asociacijos, Inžinerinės ekologijos asociacijos, Lietuvos betranšėjų technologijų asociacijos, Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos narė.

 

Plačiau apie kompaniją ir jos projektus: https://plungeslaguna.lt/