Festivalis turi tvirtą akmeninį pagrindą

Festivalis turi tvirtą akmeninį pagrindą

Festivalis prasideda nuo idėjos, nuo grūdo. Tas grūdas buvo gerbiamos Renatos Vindašienės, Renavo dvaro vadybininkės kvietimas “tai padarykit festivalį”. Mažytė sėkla pasisėjo mūsų su Donato* širdyse. Vieną šaltą žiemos dieną vaikščiojome su Rūta** ir kalbėjau apie idėjas, vasaros koncertų planus, sėklas, ir apie festivalį. O ji beklausydama ir sako “Tai padaryk Žemaitijos dvarų muzikos festivalį”. Hmmm… Visos vasaros koncertų vietos buvo Vakarų Lietuvoje, visos jos buvo praeities didžių vyrų rezidencijos ir kultūros centrai. Rūtos sėkla buvo didesnė ir atrodė, kad prigis. Man ji labai patiko. Kartu su dizainere Dalia*** kaip idėjos motyvą paėmėme Palangos Tiškevičių rūmų vidaus  interjero pieštą detalę. Juk dažnai piešinys pradedamas nuo škico, nuo motyvo.  Ir gavosi tokia graži festivalio brošiūra, kad ją atspausdinome ir išsiuntėme įmonėms žemės paštu.

Nepaprastai džiaugiamės ir vertiname, kad prie festivalio mecenatų prisijungė Marmo Arc, kompanija, kuri atgaivina akmenį. Marmo Arc – tai tarsi festivalio pamatas, tvirtas, solidus, akmeninis.

 

Marmo Arc gamina išskirtinius, nestandartinio dydžio akmens masės gaminius pagal individualius užsakymus. Pasiūlo originalių sprendimų pritaikant natūralaus ir dirbtinio akmens dirbinius bei akcentus įvairios paskirties bei stiliaus interjerui ir eksterjerui.

Pasitelkus naujausią akmens apdirbimo įrangą įveikiami tampa net patys sudėtingiausi projektai, naudojant GranitąMarmurąOniksą ar Cambria. Pagal graikiškus, romėniškus ar kitų raižinių stilius, gamina fontanus, suoliukus, laiptus, skulptūras, kurios papuošia tiek viešąsias erdves, tiek privačius namus. Įgyvendina unikalius interjero ir eksterjero projektus bei realizuoja įvairius, net pačius sudėtingiausius meninius sprendimus. Apdirbant akmenį ir pritaikant jį konkrečiam objektui, Marmo Arc specialistai atsižvelgia į akmens savybes, jo išnaudojimą unikaliems sprendimams įgyvendinti. Daugiau apie Marmo Arc: https://www.marmoarc.com/lt

 

*Donato Ravini **Rūta Blaškytė ***Dalia Jonkutė-Vilietienė (Oxiform)