“Šiaulių bankas” remia iniciatyvą

“Šiaulių bankas” remia iniciatyvą

I-asis Žemaitijos dvarų muzikos festivalis džiaugsmingai praneša apie pirmąjį  mecenatą “Šiaulių banką”.

Šios vasaros festivalis vyks trijuose didinguose Žemaitijos dvaruose – Oginskio rūmuose Plungėje, Renavo dvare ir Palangos Tiškevičių rūmuose. Festivalio žinia – kultūra ir mecenatystė klasikinės muzikos istorijoje.

“Kiekvienas spektaklis yra kelionė per muzikinius kūrinius, jungiančius Lietuvą, Prancūziją ir kitas pasaulio šalis, išryškinant mecenatystės, muzikos ir kultūros santykį, susiformavusį per amžius”, – atskleidžia meno vadovas Donato Ravini.

Kartu su muzika, puikiais atlikėjais, įdomiomis programomis, festivalio kūrėjai dalinsis praeities mecenatų tradicijomis, taip pat šiandienos verslininkų požiūriu į meną, kaip vertingą ir ilgalaikę investiciją.

Šios dėdėlē (žemaitiškai) žavingos inciatyvos kūrybinę grupę sudaro talentingi šviesuoliai, tai prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė, meno vadovas Donato Ravini ir koncertmeisterė Rūta Blaškytė. Festivalio reklamą kuria “Klasikos degustacijos” partneris įmonė “Oxiform”.

 

ŠIAULIŲ BANKAS yra didžiausias lietuviško kapitalo bankas, siekia būti patikimas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris privatiems ir verslo klientams. Ypatingą dėmesį skiria verslo ir vartojimo finansavimo galimybėms. Atliepdamas kiekvieno poreikius bankas siūlo geriausius sprendimus, taip siekia padėti verslui ir žmonėms įgyvendinti savo idėjas.  Pasak Didžiosios Britanijos „Global Banking & Finance Review“ leidžiamo finansų žurnalo, Šiaulių bankas yra geriausiai klientų pasitenkinimą užtikrinęs bankas 2020 metais Lietuvoje. Daugiau banko paslaugų: https://sb.lt/lt