Raudondvaris: koncerto transliacija internetu

Raudondvaris: koncerto transliacija internetu

Kauno rajono savivaldybė prisijungė prie pasaulio iniciatyvų ir kartu su partneriais balandžio 13 d. , pirmadienį, 15:00 val. padovanojo šventų Velykų džiaugsmo koncerto transliaciją tiesiai iš Raudondvario dvaro pilies.

Nors renginys nebuvo skirtas publikai klausytis gyvai dėl šalyje įvesto karantino, koncertu nemokamai mėgavosi tūkstančiai bet kurioje pasaulio vietoje youtube ir kitais interneto kanalais. Puikius klasikinės muzikos kūrinius atliko žinomos šalies muzikės – solistė Rita Preikšaitė ir pianistė Rūta Blaškytė. Koncertą kas vyksta kaune FB profilyje peržiūrėjo daugiau kaip 24 tūkstančiai žmonių.

„Šiuo Velykų koncertu švelniai apglėbiame mūsų sielas nepaprasta muzikos galia, kad ji palaikytų mumyse susilaikymą nuo taip trokštamų susitikimų, kelionių, kad neprarastume drausmės bei tvirto tikėjimo, jog sudėtingas laikotarpis baigsis, ir mes vėl galėsime klausytis muzikos gyvuose koncertuose, švęsti dar daug gražių švenčių kartu. Kviečiame džiaugtis tuo, ką turime, būti kūrybingais ir žvaliais,“ – sako koncerto organizatorė Vigailė Karpavičiūtė.

Koncertą dovanojo Kauno rajono savivaldybė ir meras Valerijus Makūnas. Jei dar neklausėte džiaugsmo koncerto, galite tai padaryti dabar: https://www.youtube.com/watch?v=QPESW64hg1g